Marketing v sociálních médiích, jeho přehled a důležité klíče

Marketing v sociálních médiích, jeho přehled a důležité klíče

Webová média jsou zastřešujícím výrazem, který popisuje weby, které (1) sdružují jednotlivce a (2) zahrnují obsah vytvořený klientem. Obsah vytvořený klientem je znamením webové webové stránky s médii oproti konvenčnímu webu. Tento model se liší od redakčně řízeného stylu starých médií. Webová média se někdy nazývají Web 2.0.

V současné době jsou webová média kolosálními otevřenými dveřmi, abyste mohli dosáhnout zamýšlené zájmové skupiny a rozšířit nabídky na webu. V dnešní době je marketing v sociálních médiích nejlepší způsob, jak dostat své podnikání na vrchol.

Měli bychom si promluvit o různých druzích webových médií založených na webu a o tom, jak je můžete využít k dosažení zamýšlené zájmové skupiny.

WEBOVÉ MÉDIA NOVINKY WEBOVÉ STRÁNKY

Charakteristickou součástí tohoto druhu online mediálního webu je to, že klienti zadávají připojení k webovému obsahu (články, digitální vysílání, nahrávky atd.), Který je pro ně fascinující. Přemýšlejte o těchto lokalitách jako o cílech typu sociálního oddělování nebo léčení látkou, kde nejlepší a nejfascinující látka láká nahoru.

Instance národních národních sociálních zpráv zahrnují Digg, Reddit a StumbleUpon.

Pokud jde o propagaci vašeho podnikání prostřednictvím webových mediálních zpravodajských webů, klíčem je vynulovat poskytování důležité látky a neukázat sebe, své položky nebo správu (jedná se o rychlou metodu, jak získat spoustu negativní kritiky a možná omezeno z těchto cílů). Pokud je to v pořádku, můžete se vrátit zpět na svůj web nebo k jinému připojenému aktivu na vašem vlastním webu; hlavním bodem pozornosti by však mělo být poskytování cenných dat – zde je situace představující obsah.

ONLINE WEBOVÉ STRÁNKY PRO SÍŤOVÁNÍ MÉDIÍ

Charakteristickou součástí neformální komunikační stránky je schopnost převést individuální profil. Tyto cíle se obvykle soustředí kolem jednotlivce a sdružují se s ostatními.

Dnes se dospělí (a organizace) připojili k prchavému trendu komunikace mezi lidmi s cennějšími místy, jako je LinkedIn (mezilidská interakce pro odborníky) a Facebook (zdá se, neformální komunikace pro všechny).

Vůbec ne jako webové zpravodajské weby založené na médiích, kde je pozornost věnována značnému obsahu, klíčem k lokalizaci webových médií je vytváření asociací a vytváření vyvážených spojení. Místní prostředí pro organizování médií online je jednoduše další cesta, kde se můžete setkat s jednotlivci a vytvářet spojení, která mohou nevyhnutelně podněcovat organizace společných dobrodružství, obchodní příležitosti a dohody.

Zatímco drtivá většina zvažuje bezplatnou propagaci prostřednictvím online médií organizujících národní prostředí, další kolosální otevřené dveře jsou placené propagace prostřednictvím webových médií. Výhodou placené propagace prostřednictvím webových médií oproti různým metodám propagace je, že se můžete skutečně laserově zaměřit na svůj optimální dav socioekonomií, psychografií atd., A to kvůli enormnímu objemu jednotlivých dat, která tato webová média nabízejí shromáždit.

WEBOVÉ MÉDIA FOTO A VIDEO SDÍLENÍ

Jedním z nejběžnějších druhů online mediálních destinací jsou správy sdílení fotografií a videa. Navzdory skutečnosti, že neformální komunikační prostředí, jako je Facebook, umožňuje klientům přenášet fotografie a záznamy, jsou nezávislé správy stále nesmírně dobře známé.

Nejznámější online mediální scénou pro přenos fotografií je Instagram a nejznámější webovou stránkou pro sdílení záznamů je YouTube. Pinterest se rovněž stává gigantickým webem pro sdílení obrázků. V případě, že se specializujete na mimořádně navenek, budete bezpochyby potřebovat využít Pinterest k zajištění většího provozu na webu.

MICROBLOGGINGOVÉ BLOGOVACÍ WEBY

Tyto správy, které se nazývají „prezenční aplikace“, umožňují klientům zveřejňovat extrémně krátké zprávy (něco jako psaní pro blog) a účinně si uvědomovat, co jejich společníci zveřejňují (to je místo, kde se hledisko online médií stává nedílným faktorem ).

Twitter je dlouhodobě nejslavnější správou mikroblogování. Twitter vás omezuje na 280 znaků u každého příspěvku a umožňuje vám sledovat mnoho klientů („společníků“) z jednoho řídicího panelu.

Twitter je výjimečný, protože podobně jako LinkedIn je neuvěřitelnou metodou spojování s ovlivňujícími na vašem trhu a navíc jako Facebook je to mimořádné místo, kde můžete mít přehled o nejnovějších příspěvcích a omezeném čase.

Další běžnou webovou mediální aplikací, kterou můžete nazvat „miniaturní“ fází, je SnapChat. Stejně jako Twitter je pouze obsah vytvořený klientem založen na videu místo textu.

ONLINE MÉDIA PROHLÍŽÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Stránka pro obchodní audit v okolí Yelp! ukazuje, jak mohou sociální audity představovat okamžik pravdy v organizaci.

Marketingové služby v sociálních médiích

Klíčem zde je naléhat na vaše klienty, aby na těchto webech nechali pozitivní audity a hodnocení vaší firmy, položek a správ. To může rozšířit vaše hodnocení a dále zvýšit platnost a především nabídky ve vašem podnikání.

Pokud například prodáváte knihy na Amazonu.com, měli byste v tom okamžiku vyzvat uživatele, aby nechali hodnocení a audit na Amazonu. V případě, že máte blízkou firmu, měli byste své klienty vyzvat, aby nechali pozitivní průzkumy na Yelpu. Kromě toho v případě, že prodáváte zboží na eBay, v tomto okamžiku byste měli – dostanete bod.

Pamatujte, že máte-li v sousedství „blok a cement“, měli byste mít na Googlu profesionální zdroj a vybízet klienty, aby nechali pozitivní průzkumy vašeho podnikání na Googlu. To může rozšířit vaše hodnocení a počet nových klientů, které získáte.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *