Tipy pro výzkum klíčových slov pro získání podpory v místním SEO

Tipy pro výzkum klíčových slov pro získání podpory v místním SEO

Místní kontrolní seznam SEO Tento nástroj vás provede průběžným sledováním pokroku. Můžete zkontrolovat duplikáty blogu a místní schémata. Optimalizujte prvky svého webu (značky názvu, záhlaví atd.) S vaší polohou a službami.

Google Adwords Plánovač klíčových slov společnosti Google je místní nástroj pro výzkum klíčových slov, který umožňuje vyhledávat klíčová slova, kombinovat klíčová slova pro reklamní sestavy, předpovídat provoz a další. To vám pomůže promítnout kliknutí a konverze vašich klíčových slov na základě stanoveného rozpočtu nebo nabídky.

BrightLocal Poskytuje 14denní bezplatnou zkušební verzi. Pomůže vám auditovat místní SEO. Jeho nástroj CitationBurst vám poskytuje více než tisíc databází odkazů na zdroje citací, do kterých můžete odeslat své výpisy. Můžete se rozhodnout, že tým BrightLocal provede podání také za vás. Tento nástroj vám pomůže vytvořit místní úřad prostřednictvím výpisů adresářů. Tím, jak převezmete vlastnictví svých citací, vás také chrání před zveřejněním nepravdivých informací o vaší firmě prostřednictvím třetích stran.

Schema Scanner – Tento uživatelsky přívětivý tvůrce schémat vám umožňuje vytvářet HTML pomocí mikrodat schema.org.

Google Alert – Jedná se o nástroj pro monitorování recenzí, který vám umožňuje přijímat důležitá upozornění pokaždé, když je vaše značka uvedena na hlavních webech s recenzemi. Monitorování recenze zdarma

Copyscape – Jedná se o kontrolu plagiátů, která vám pomůže ověřit originalitu obsahu nebo rozpoznat duplikáty. Kontrola odpovědnosti za obsah chrání vaši reputaci a hodnocení vyhledávačů.

Link-Assistant – Tento nástroj vám umožní získat hodnocení vašich cílových místních klíčových slov. Pomůže vám sledovat vaši pozici na stránce s výsledky vyhledávače. Může také pomoci při generování návrhů klíčových slov.

Místní nástroje SEO jsou široce dostupné a máte je k dispozici. Abyste je mohli efektivně využívat, potřebujete odborníka, který vám pomůže zvýšit vaši online stopu. Nejlepší média jsou tu, aby vám pomohla se tam dostat! Získejte přístup ke konzultaci ZDARMA ještě dnes!

Klíčová slova hrají velmi důležitou roli při zvyšování optimalizace vašeho vyhledávače (SEO), vyššího hodnocení ve vyhledávání a dalšího organického provozu. Výzkum klíčových slov se tak stává významným faktorem, zatímco plánujete přivést svůj web na vrchol.

Dokonce i pro místní SEO je stejně důležitý i výzkum klíčových slov, aby se v seznamu nejlepších vyhledávačů umístilo vysoko. A k tomu existují určité tipy pro hledání klíčových slov pro posílení vašeho místního SEO. Oni jsou:

FORMULUJTE SVÉ CÍLE

Prvním krokem před výzkumem klíčových slov je pečlivé vytváření některých cílů. To znamená, že musíte získat základní představu o potřebách vaší značky nebo firmy k dosažení organického provozu. Poskytne vám hypotézu a ušetří vám spoustu času. Formulace vašich požadavků na základě cílového publika, produktů a dalších informací, které vaše publikum potřebuje znát, je tedy první věcí, kterou musíte udělat před vyhledáním klíčových slov.

ZAMĚŘENO NA KLÍČOVÁ SLOVA HLAVY A KLÍČOVÁ SLOVA S DLOUHÝM OCELEM

Obecně existují dva typy klíčových slov – hlava a klíčová slova s ​​dlouhým ocasem. A oba jsou pro váš web stejně nezbytné. Klíčová slova s ​​dlouhým ocasem vám pomohou snadno seřadit a přinést více potenciálních zákazníků a cílený provoz. Naopak je těžké najít vhodná klíčová slova, ale pomůže vám soutěžit s jinými weby. Také vás posouvá na vyšší pozici v SERPs, tj. Ve výsledcích stránek vyhledávače. Nezapomeňte proto při zkoumání klíčových slov pamatovat na obě tato klíčová slova.

NEZMÍNĚJTE SVÉ MÍSTNÍ OBLASTI:

Jeden velmi podceňovaný, ale důležitý koncept je, že při navrhování klíčových slov často přidáte název své místní oblasti nebo města. Pomůže vám přilákat více publika z vaší lokality. Pro mnoho podniků, jako jsou cestovní kanceláře a další, je to skvělá strategie, jak posílit místní SEO a dosáhnout vyššího hodnocení.

POUŽÍVEJTE NÁSTROJE NA KLÍČOVÁ SLOVA:

Abychom vám při práci pomohli, je online k dispozici několik nástrojů pro výzkum klíčových slov. Proč tedy nevyužít výhody? Nástroj třetí strany vám umožní sofistikovanější konkurenční výzkum. K dispozici jsou bezplatné i placené nástroje, které si můžete vybrat podle svého požadavku. Můžete dokonce přejít na jinou úroveň, protože můžete objevit klíčová slova, pro která vaši konkurenti hodnotí. A nakonec vám poradí, jak se můžete nad nimi povzbudit.

MOŽNOST MODIFIKÁTORŮ KLÍČOVÝCH SLOV:

Pokud chcete být výjimeční, můžete také využít modifikátory klíčových slov. Můžete přidat klíčová slova a prohledat jejich synonyma, která lépe vystihují vaši službu a typ a kvalitu vašeho produktu. Modifikátor navrhne populární a aktualizované modifikátory, které lidé používají při vyhledávání. Pomáhá změnit záměr za klíčovými slovy a zlepšuje také míru prokliku.

ZJISTĚTE METRIKU VHODNÝCH KLÍČOVÝCH SLOV:

Jedním z úkolů, které musíte udělat, je shromáždit všechna nashromážděná klíčová slova do tabulky a pomocí nástroje připravit sloupce pro klíčové ukazatele nákladů a hodnoty, jako je průměrný objem vyhledávání, kliknutí, zobrazení atd. Porovnejte jejich výkon, růst a míru CPC a vyberte nejlepší klíčové slovo pro konkurenci konkurence.

Nezapomeňte však nechodit pouze podle metrik; ujistěte se, že zvolené klíčové slovo také vyhovuje vašim požadavkům. V opačném případě, bez ohledu na metriky, nemusí být pro vás dostatečně užitečné.

Výše uvedené jsou tedy některé z nejzákladnějších, ale nejúčinnějších způsobů, jak posílit místní SEO. Výzkum klíčových slov zůstává nedílnou součástí získání pozice v žebříčku vyhledávačů. Ujistěte se tedy, že je používáte opatrně a vezměte své stránky na vrchol kopce.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *