Zřeknutí se odpovědnosti

Zřeknutí se odpovědnosti pro mach

Pokud potřebujete další informace nebo máte nějaké dotazy týkající se odmítnutí odpovědnosti na našich stránkách, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese mach@admin.com. Naše odmítnutí odpovědnosti bylo vygenerováno pomocí generátoru vyloučení odpovědnosti .

Zřeknutí se odpovědnosti za machikadomazoku

Všechny informace na tomto webu – https://machikadomazoku.com/ – jsou zveřejněny v dobré víře a pouze pro obecné informační účely. machikadomazoku neposkytuje žádné záruky ohledně úplnosti, spolehlivosti a přesnosti těchto informací. Jakákoli akce, kterou podniknete na základě informací, které najdete na tomto webu (machikadomazoku), je výhradně na vaše vlastní riziko. machikadomazoku nenese odpovědnost za žádné ztráty a / nebo škody v souvislosti s používáním našich webových stránek.

Z našeho webu můžete navštívit další weby pomocí hypertextových odkazů na tyto externZřeknutí se odpovědnostií weby. I když se snažíme poskytovat pouze kvalitní odkazy na užitečné a etické webové stránky, nemáme žádnou kontrolu nad obsahem a povahou těchto stránek. Tyto odkazy na jiné webové stránky neznamenají doporučení pro veškerý obsah nalezený na těchto stránkách. Vlastníci a obsah stránek se mohou změnit bez předchozího upozornění a mohou nastat dříve, než budeme mít příležitost odstranit odkaz, který se mohl pokazit.

Uvědomte si také, že při opuštění našeho webu mohou mít jiné weby odlišné zásady ochrany osobních údajů a podmínky, které jsou mimo naši kontrolu. Než se zapojíte do jakékoli činnosti nebo nahrajete jakékoli informace, nezapomeňte si přečíst zásady ochrany osobních údajů těchto webů a také jejich „podmínky služby“. Naše zásady ochrany osobních údajů byly vytvořeny generátorem zásad ochrany osobních údajů .

Souhlas

Používáním našich webových stránek souhlasíte s naším zřeknutím se odpovědnosti a s jeho podmínkami.

Aktualizovat

Pokud tento dokument aktualizujeme, upravíme nebo provedeme jakékoli změny, budou tyto změny prominentně zveřejněny zde.